Półkolonie tenisowe

PÓŁKOLONIE TENISOWE W KRAKOWIE

LETNIE PÓŁKOLONIE TENISOWE SZKOŁY TENISA PROTENIS KRAKÓW – PÓŁKOLONIA TENISOWA KRAKÓW

Nasze letnie półkolonie odbywają  się na ośrodkach tenisowych Politechnki Krakowskiej. Korzystamy z dwóch ośrodków należących do uczelni: Hali Tenisowej PK oraz Kortów Otwartych PK. Zlokalizowane obok siebie (10 min spacerem), pozwalają nam na swobodną realizacje planów szkoleniowych, niezależnie od warunków atmosferycznych. Przy dobrej pogodzie korzystamy z bardzo ładnego ośrodka przy ulicy Florera. W deszczowe dni półkolonia odbywa się w całości w hali tenisowej przy ulicy Życzkowskiego. Obok hali tenisowej, w jednym kompleksie sportowym mieści się również dzielona na sekcje wielofunkcyjna hala sportowa, w całości do naszej dyspozycji

ZIMOWE PÓŁKOLONIE TENISOWE SZKOŁY TENISA PROTENIS KRAKÓW – PÓŁKOLONIA TENISOWA KRAKÓW

Zimowe półkolonie tenisowe odbywają się w Hali Tenisowej Politechniki Krakowskiej. Podczas ferii zimowych korzystamy z ciepłej nowoczesnej hali całorocznej. Hala PK, jako jedyna tenisowa hala w Krakowie oferuje bardzo bogatą infrastrukturę. Obok kortów tenisowych na miejscu mamy m.in: salę konferencyjną, w której wygodnie spożywamy posiłki, wielofunkcyjną hale sportową dzieloną na sekcje, w której odbywają się zajęcia popołudniowe, po szatnie na własną wyłączność. Taki stan rzeczy sprawia, że dzieci przechodzą intensywne szkolenie w komfortowych warunkach, niezależnie od pogody, czy mrozów za oknem, nasze półkolonie zawsze odbędą się w bardzo dobrych warunkach.

Nadchodzące wydarzenia

Poprzednie wydarzenia

NASZA SZKOŁA TENISA JEST LEGALNYM ORGANIZATOREM OBOZÓW ORAZ PÓŁKOLONII DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów i pośredników wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim, dzięki czemu działamy jak regularne biuro podróży.

Co roku wykupujemy gwarancje ubezpieczeniową na organizacje obozów i półkolonii na terenie Polski i krajów ościennych (transport autokarowy).
Kadra posiada kompleksowe uprawnienia do opieki nad dziećmi podczas obozów i półkolonii.

Wszystkie organizowane przez nas wypoczynki (obozy i półkolonie) zgłaszane są do kuratorium. Na krótko przed rozpoczęciem każdego turnusu można go znaleźć w bazie wypoczynku: https://wypoczynek.men.gov.pl/