Półkolonie tenisowe ferie 2024

Półkolonie tenisowe ferie 2024

16-20 lutego 2024

Podczas ferii przeprowadziliśmy jeden turnus półkolonii, od 16 do 20 lutego 2024 roku. Półkolonia odbyła się na naszym macierzystym obiekcie – na kortach Politechniki Krakowskiej przy ulicy Życzkowskiego (Kraków – Czyżyny).

Na ogólny komfort dzieci wpływ miał m.in. ośrodek: jedyna całoroczna murowana (nie balon) hala tenisowa w Krakowie, w której do naszej dyspozycji mieliśmy, obok kortów hale sportową dzieloną na sekcje oraz salę konferencyjną. Na obiekcie było ciepło, a podczas małopolskich ferii swoją przerwę pomiędzy semestrami mieli studenci i pracownicy Politechniki. Korzystaliśmy zatem z pełni możliwości nowoczesnego, ciepłego i, wyjątkowo, mało obłożonego obiektu.

Większość uczestników naszych półkolonii zimowych miała już kontakt z tenisem (odwrotnie, niż w przypadku letnich półkolonii). Część dzieci była już wcześniej na naszych półkoloniach, część uczy się z nami grać w tenisa na co dzień. Uczestnicy byli dobrze znani naszej kadrze. Praca ułożyła się nam bardzo dobrze, co przełożyło się na progres naszych najmłodszych zawodników.

Półkolonie uważamy za udane. Było dużo: tenisa, sportu, zabawy i uśmiechu. Wszystko w komfortowych warunkach, z troską o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo.