Półkolonie tenisowe lato 2021

Półkolonie tenisowe lato 2021

26 czerwca 2021 - 27 sierpnia 2021

Półkolonie Tenisowe 2021 – Kraków Czyżyny

W roku 2021 po raz pierwszy zrealizowaliśmy aż 10 turnusów naszych półkolonii. Działaliśmy przez całe wakacje bez przerw. Nasze półkolonie stały się już stałym punktem wakacji dla rodziców i dzieci szukających aktywnego wypoczynku w mieście, w szczególności w Czyżynach. Cieszymy się obdarzonym zaufaniem, korzystając z dużego zainteresowania, działamy przez całe wakacje.

Przez prawie całe wakacje funkcje kierownika półkolonii sprawował Trener Arek, który pracuje przy organizacji półkolonii od samego początku (w poprzednich latach jako wychowawca półkolonijny).

Do kadry dołączył Trener Bartek, na co dzień pracujący w naszej szkole tenisa jako trener tenisa. Część dzieci lubiła Trenera Bartka bardziej niż Trenera Arka. A to już duże osiągnięcie.

Do kadry dołączył również Trener Mateusz, z bardzo dużym doświadczeniem pedagogicznym. Mateusz specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym. Robił fantastyczne rozgrzewki oraz ćwiczenia koordynacyjne dla najmłodszych. Od razu „zaklepaliśmy” Go na 2022 rok.

Przy powoli znoszonych obostrzeniach covidowych, nieśmiało zaczęliśmy wracać do wycieczek poza ośrodki Politechniki. Wróciliśmy do wycieczek do Muzeum Lotnictwa oraz zorganizowaliśmy wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń Stanisława Lema. Nowa wycieczka sprawdziła się. Będziemy ją kontynuowaćw przyszłym roku. Najprawdopodobniej wrócimy również do GoJumpu i Parku Wodnego.

Za pomoc w organizacji półkolonii, dziękujemy jak zawsze Politechnice Krakowskiej.

Półkolonie odbyły się na dwóch ośrodkach:

  • Centrum Tenisowe Politechniki Krakowskiej (Nowa Hala Politechniki oraz korty otwarte przy ulicy Florera).
  • Centrum Sportu i Rekreacji PK – Kompleks Czyżyny (Stara Hala Politechniki oraz hala wielofunkcyjna).