Półkolonie tenisowe ferie zimowe 2018

Półkolonie tenisowe ferie zimowe 2018

12 lutego 2018 - 25 lutego 2018

NOWY PROGRAM PÓŁKOLONII.

Program półkolonii nie odbiegał znacząco od poprzednich edycji naszych zimowych półkolonii. Miejsce, czas trwania, godziny rozpoczęcia i zakończenia – wszystko bez zmian. Zmieniliśmy stołówkę, w miejsce pobliskiej restauracji pojawiła się firma cateringowa, obiady jedliśmy w dużej, wygodnej sali konferencyjnej. Zajęcia popołudniowe odbywały się w całości w wielofunkcyjnej sali gimnastycznej. Dzięki zmianom wygospodarowaliśmy więcej czasu dla nas, na spokojne integrowanie grupy, nie poganianie dzieci. Słowem – spokojną, komfortową półkolonię.

Do tej pory zimą traciliśmy dużo czasu na ubieranie, przebieranie się, przy każdym opuszczeniu Kompleksu Czyżyny Politechniki Krakowskiej. Podczas tegorocznych turnusów półkolonii udało nam się domknąć udanie całą zabawę w jednym miejscu. Formuła sprawdziła się, w przyszłym roku z pewnością z niej skorzystamy.

ODWIEDZINY KURATORIUM OŚWIATY.

Kuratorium Oświaty odwiedziło nas w czasie trwania drugiego turnusu półkolonii. Z jednej strony stresująca sytuacja, z drugiej okazja do sprawdzenia, czy wszystko działa jak powinno. Kontrola nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Miło wiedzieć, że nasze półkolonie nie tylko cieszą się coraz większą popularnością, ale również prowadzone i organizowane są jak należy.

TENISOWO, POZIOM ZRÓŻNICOWANY– OD POCZĄTKUJĄCYCH PO DZIECI Z ASPIRACJAMI ZAWODNICZYMI.

W obu turnusach wzięło udział po 12 uczestników podzielonych na grupy na podstawie poziomu zaawansowania oraz wieku uczestników. Podział na grupy był tym razem bardzo łatwy. Trzech trenerów, trzy 4-osobowe grupy – początkująca, zaawansowana i pro. Turnieje za zakończenie turnusów stały na całkiem fajnym poziomie. Na duży plus oceniamy wyniki naszych zawodników Jaś i Filip, a więc dobrze znani „Bracia Turki” bardzo dobrze poradzili sobie na piłkach z zieloną kropką (do tej pory grali na pomarańczowych). Gra Oli Wałkowicz na pełnym korcie robiła wrażenie. Odkryliśmy też nowy talent – Kuba Poznański już trenuje dwa razy w tygodniu.

NASTĘPNE PÓŁKOLONIE W KRAKOWIE JUŻ W WAKACJE . 10 TYGODNI WAKACJI TO 10 TURNUSÓW PÓŁKOLONII!

ZAPRASZAMY!!!