TENISOWY DZIEŃ DZIECKA SZKOŁY PROTENIS KRAKÓW – 3.06.2018

Niedziela 03.06.2018, godz. 10:00-15:00

Centrum tenisowe Politechniki Krakowskiej (korty otwarte), ul. Florera 1

WPISOWE 100 ZŁOTYCH – PŁATNE ZA UCZESTNIKÓW GRUP NAJSTARSZEJ, STARSZEJ I MŁODSZEJ (UCZESTNICTWO W GRACH I ZABAWACH TENISOWYCH GRATIS).

Zapraszamy na turniej tenisowy z okazji Dnia Dziecka.

Podobnie jak przed rokiem gramy na otwartych kortach Politechniki Krakowskiej. Do naszej dyspozycji będzie cały ośrodek przy ulicy Florera 1. Obok regularnego turnieju przygotujemy liczne atrakcje z okazji Dnia Dziecka, będą na pewno:

  • Pani Patrycja Ufniarz z Avivy, która jak zawsze przygotuje dodatkowe atrakcje dla wszystkich przybyłych gości (w zeszłym roku mięliśmy mega zjeżdżalnie z Panem Pikusiem, w tym roku na Dzieci czeka nowa niespodzianka!)
  • Gry i zabawy dla dzieci nie trenujących na co dzień tenisa ziemnego. Zachęcamy do przybycia całymi rodzinami, można pojawiać się ze znajomymi, kolegami i koleżankami ze szkoły, sąsiadami i nie tylko
  • HM GRUPA, strategiczny partner szkoły przygotuje dodatkowe atrakcje
  • grill, dzięki któremu nikt z uczestników nie opuści imprezy głodny

 

Turniej tenisowy rozegrany zostanie na sześciu kortach otwartych.

Zajęcia dla gości na co dzień nie trenujących z nami oraz naszych najmłodszych uczniów odbędą się na 2 kortach na sztucznej trawie.

Trzy starsze grupy rywalizować będą na 4 kortach ziemnych:

W grupie najstarszej – rywalizacja na twardych piłkach oraz całym korcie. Rywalizacja w tej grupie zaliczana jest do klasyfikacji LIGI JUNIORA (finał ligi juniora rozegrany zostanie tydzień później, 10.06.2018 na kortach ziemnych, na Woli Justowskiej).

W grupie starszej – rywalizacja na piłkach z zieloną kropką, cały kort. Zawodnicy wprowadzają piłkę do gry sposobem dolnym, gramy do 10 zdobytych punktów, bez przewag. Każdy mecz do 2 wygranych setów.

W grupie młodszej – piłki pomarańczowe, mini kort tenisowy. Serwujemy sposobem dolnym, gramy do 10 zdobytych punktów, bez przewag. Każdy mecz do 2 wygranych setów.

Gry i zabawy tenisowe. Podczas Dnia Dziecka gry i zabawy tenisowe dzielimy na grupy ze względu na wiek. Zabawy organizujemy dla najmłodszych uczniów szkoły oraz starszych i młodszych gości naszego Dnia Dziecka