Obóz tenisowo-żeglarski w Żywcu 2022

Obóz tenisowo-żeglarski w Żywcu 2022

23 lipca 2022 - 5 sierpnia 2022

Siódma edycja naszego obozu w Żywcu była prawdopodobnie najbardziej udana. Jeszcze nigdy nie mięliśmy od Was takiego dobrego feedbacku po powrocie z obozu.

Najważniejsze zmiany w tej edycji:

Nowe pomysły na realizacje obozu:

1. Wprowadziliśmy wewnętrzną walutę obozu – żywcodolary. Nasze dolary uczestnicy, na koniec obozu mogli wymienić na nagrody: koszulki, czapki, kubki i słodycze. Dolary można było zdobyć na zajęciach sportowych, poza nimi, pomagając koledze/ koleżance lub na przykład stawiając się na zbiórce o wyznaczonej porze. Był to bardzo dobry pomysł, który zostaje z nami na dłużej. W tym roku najwięcej dolarów zebrał Jaś Kurczyński (nasz najlepszy obozowicz)

2. Gra z ręki do ręki, którą wprowadziliśmy rok temu w Rychwałdzie. Mega fun, dodatkowo integrujący uczestników, m. in. młodszych ze starszymi. Udało się przeprowadzić 3 pełne rundy gry. Zwycięzca, Jakub Rezmer gry wrócił do domu z pucharem

3. Pani Kinga i Pani Kasia – nie mieliśmy jeszcze takich wychowawczyń! Panie świetnie zrealizowały wszystkie nasz pomysły i, co najważniejsze, same się przy tym kapitalnie bawiły, stwarzając tym samym świetne warunki naszym obozowiczom. Nie mieliśmy jeszcze nigdy tak dobrej atmosfery na naszych obozach.

4. Kuchnia obozowa. W końcu mogliśmy poznać kuchnie Pani Gosi, pracującej na ośrodku w Żywcu. Ośrodek dostał zgodę na przygotowywanie posiłków na miejscu, dzięki czemu przestaliśmy korzystać z usług firm dowożących posiłki.

W przyszłym roku będziemy mieć dodatkowo nowe: kuchnie oraz stołówkę. W 2024 roku powinna nastąpić renowacja jednego z kortów

Wyniki turnieju kończącego obóz:

GRUPA NAJSTARSZA:

1. Antoni Pająk
2. Emil Rewieński
3. Maciej Włudzik

GRUPA MŁODSZA:

1. Wojciech Samel
2. Maksymilian Kawa
3. Stanisław Wnęk

GRUPA NAJMŁODSZA

1. Kamil Jarawka
2. Jan Kurczyński
3. Krzysztof Grzywnowicz

NAJLEPSZY OBOZOWICZ:

Jan Kurczyński