Półkolonie i Obozy tenisowe

OBOZY TENISOWE SZKOŁY PROTENIS KRAKÓW:

LETNI OBÓZ TENISOWY W ŻYWCU – OBÓZ TENISOWO-ŻEGLARSKI

Realizowany jest we współpracy z Politechniką Krakowską. Organizatorem obozu jest Szkoła Tenisowa Protenis Kraków, której trenerzy stanowią  podstawową kadrę obozu, odpowiedzialną za szkolenie tenisowe oraz wszystkie funkcje wychowawcze. Politechnika udostępnia Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego (ośrodek świeżo po remoncie) wraz z całą infrastrukturą oraz kadrą szkoleniową odpowiedzialną za szkolenie żeglarskie. Obóz zazwyczaj trwa 13 dni, odbywa się w trzecim i czwartym tygodniu wakacji.

LETNI OBÓZ TENISOWY W RYCHWAŁDZIE

Dziesięciodniowy obóz tenisowy odbywa się w Rychwałdzie (kilka kilometrów od Żywca) pod koniec wakacji, w hotelu Dwór Rychwałd. Hotel jest idealnym miejscem na organizacje obozu sportowego. Sześć i pół hektara ogrodzonego obiektu oferuje: cztery korty otwarte o nawierzchni ceglanej, jeden kort kryty o nawierzchni sztucznej, odkryty basen, boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej. Na potrzeby naszego obozu wynajmujemy jeden z trzech głównych budynków mieszczących się w ośrodku. W Rychwałdzie doceniamy najbardziej: świetną kuchnie oraz dużą dostępność kortów otoczonych zielenią.

PÓŁKOLONIE TENISOWE W KRAKOWIE

LETNIE PÓŁKOLONIE TENISOWE SZKOŁY TENISA PROTENIS KRAKÓW – PÓŁKOLONIA TENISOWA KRAKÓW

Nasze letnie półkolonie odbywają  się na ośrodkach tenisowych Politechnki Krakowskiej. Korzystamy z dwóch ośrodków należących do uczelni: Hali Tenisowej PK oraz Kortów Otwartych PK. Zlokalizowane obok siebie (10 min spacerem), pozwalają nam na swobodną realizacje planów szkoleniowych, niezależnie od warunków atmosferycznych. Przy dobrej pogodzie korzystamy z bardzo ładnego ośrodka przy ulicy Florera. W deszczowe dni półkolonia odbywa się w całości w hali tenisowej przy ulicy Życzkowskiego. Obok hali tenisowej, w jednym kompleksie sportowym mieści się również dzielona na sekcje wielofunkcyjna hala sportowa, w całości do naszej dyspozycji

ZIMOWE PÓŁKOLONIE TENISOWE SZKOŁY TENISA PROTENIS KRAKÓW – PÓŁKOLONIA TENISOWA KRAKÓW

Zimowe półkolonie tenisowe odbywają się w Hali Tenisowej Politechniki Krakowskiej. Podczas ferii zimowych korzystamy z ciepłej nowoczesnej hali całorocznej. Hala PK, jako jedyna tenisowa hala w Krakowie oferuje bardzo bogatą infrastrukturę. Obok kortów tenisowych na miejscu mamy m.in: salę konferencyjną, w której wygodnie spożywamy posiłki, wielofunkcyjną hale sportową dzieloną na sekcje, w której odbywają się zajęcia popołudniowe, po szatnie na własną wyłączność. Taki stan rzeczy sprawia, że dzieci przechodzą intensywne szkolenie w komfortowych warunkach, niezależnie od pogody, czy mrozów za oknem, nasze półkolonie zawsze odbędą się w bardzo dobrych warunkach.

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Poprzednie wydarzenia

NASZA SZKOŁA TENISA JEST LEGALNYM ORGANIZATOREM OBOZÓW ORAZ PÓŁKOLONII DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów i pośredników wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim, dzięki czemu działamy jak regularne biuro podróży.

Co roku wykupujemy gwarancje ubezpieczeniową na organizacje obozów i półkolonii na terenie Polski i krajów ościennych (transport autokarowy).
Kadra posiada kompleksowe uprawnienia do opieki nad dziećmi podczas obozów i półkolonii.

Wszystkie organizowane przez nas wypoczynki (obozy i półkolonie) zgłaszane są do kuratorium. Na krótko przed rozpoczęciem każdego turnusu można go znaleźć w bazie wypoczynku: https://wypoczynek.men.gov.pl/